• eva5keshet

Новий шовковий шлях і Вільнюс

Оновлено: 24 вер 2020 р.

З 18 вересня щотижня відправлятиметься з Сіану до Вільнюса поїзд , який запускає Інтермодальна транспортна компанія Сіань.Вильнюс доставка грузов

За словами заступника генерального директора Міжнародного портового мультимодального транспорту Сіань Чжан Сяо цей маршрут працює вже три місяці та через високий попит тепер станє регулярним.


Для відстані у 9 тисяч кілометрів #термін_доставки у 8 днів дуже конкурентний за думкою фахівців. Доставляти вантаж так швидко дозволяє широка російська колія, що заходить до балтійської країни. На заміну колісних пар чи перевантаження контейнерів на інші вагони не гаятиметься час. 


Доставка грузов из Китая в Европу


До Вільнюса везтимуть комп’ютерну техніку, електроніку, інструменти, текстиль тощо. Цим маршрутом зацікавилися #інтернет_магазини, які потребують надійного сполучення для #доставки своїх поштових відправлень. Вільнюс полегшує вихід товарів на скандинавський ринок, який чи найбільш віддалений зараз від Китаю.


Наприкінці року компанія розгляне можливість розвитку Вільнюсу як центру розподілу #сбірних_вантажів для Північної Європи.

3.png

Відвідайте наші бізнес-паблікі в соцмережах: ми завжди на зв'язку, відповімо на всі ваші запитання по доставці і супроводу на всьому шляху вашого вантажу в Україну з будь-якої точки світу

  • безпечно,

  • надійно,

  • відповідально.

  • Facebook - Белый круг
  • Белый Vkontakte Иконка

©2020  estrans.com.ua создан на Wix.com