• eva5keshet

Инновационные логистические решения

Оновлено: 24 вер 2020 р.


Складские инновации

За підсумками конкурсу «Королі інновацій» визначено найкращі технологічні розробки для логістичної галузі в Польщі.


1. Проект ID SMART пропонує створення інтегрованої системи моніторингу складських процесів, яка підтримує управління, підвищує продуктивність та ефективність. Забезпечення повного контролю операційних процесів, пов’язаних з багатокомпонентним вибором замовлень, підготовкою товарів до розподілу від складу до магазинів теж важливо. Все це виконують за допомогою спеціального програмного забезпечення три модулі, що використовують пристрої, встановлені на вилочному навантажувачі, включаючи систему освітлення та камер високої роздільної здатності, що фіксують процес підготовки замовлення.


Зараз система #ID_SMART працює на 90 навантажувачах і використовується на 5 складах ID Logistics в Польщі.


2. Проект «PickTrolley 2.0» підтримує процеси відбору замовлень на окремі предмети з використанням спеціальних візків з моніторами, на яких розміщуються контейнери для збору товарів. Працівники складу за допомогою системи отримують детальну інформацію для підготовки #комплектації_замовлень щодо зовнішнього вигляду виробів, кількості, місця їх розташування на полиці тощо.


3. Проект «Розумні окуляри» засновано на використанні технологій доповненої реальності. Працівники складу за допомогою смарт-окулярів бачать інформацію, яка у звичайних умовах висвітлюється на моніторах комп’ютерів. #Розумні_окуляри використовують замість класичних терміналів, також вони виконують голосові команди і надають усю необхідну для комплектації замовлень інформацію.

Останні пости

Дивитися всі
3.png

Відвідайте наші бізнес-паблікі в соцмережах: ми завжди на зв'язку, відповімо на всі ваші запитання по доставці і супроводу на всьому шляху вашого вантажу в Україну з будь-якої точки світу

  • безпечно,

  • надійно,

  • відповідально.

  • Facebook - Белый круг
  • Белый Vkontakte Иконка

©2020  estrans.com.ua создан на Wix.com